Rejestracja

Klub 50plus50 jest społecznością dla osób powyżej 50 roku życia

Pani
Pan
Państwo
Dzień
Miesiąc
1971

Kontynuując potwierdzasz, że przeczytała(e)ś i akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności Klubu 50plus50 oraz warunki Plików Cookie.

Dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym Klubu 50plus50 będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Stosownie do art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej „RODO”) informujemy, że:
 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest 50plus50 Ltd z siedzibą w 5 London Road, Tooting Broadway, SW17 9JR Londyn, Wielka Brytania, zarejestrowaną pod numerem: 8594982 (dalej 50plus50), e-mail: moc.05sulp05@eciffo.
 2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z korzystaniem z serwisu Klubu 50plus50, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (tj. zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą) oraz celach wskazanych w Polityce Prywatności.
 3. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 4. Twoje dane będą udostępniane w przypadkach przewidzianych przepisami prawa, innym podmiotom, które uczestniczą w wykonywaniu usług świadczonych przez 50plus50, oraz kategoriom podmiotów wskazanych w Polityce Prywatności.
 5. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres posiadania konta w serwisie Klubu 50plus50 oraz przez okres maksymalnie 12 miesięcy od zamknięcia konta w Klubie 50plus50 w celu archiwizacyjnym oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń.
 6. Posiadasz prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 7. Masz prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego w państwie członkowskim swojego zwykłego pobytu, swojego miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia, przy czym w Polsce będzie to Urząd Ochrony Danych Osobowych, a w Wielkiej Brytanii Information Commissioner’s Office, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
 8. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższego celu, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udostępnienia funkcjonalności serwisu Klubu 50plus50.
 9. Twoje dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji (w tym profilowania).
 10. Twoje dane mogą być przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej celem zapewnienia ciągłości działania serwisu Klubu 50plus50.
 11. 50plus50 nie udostępnia i nie odsprzedaje informacji o Użytkownikach żadnym osobom trzecim, jak również nie uzyskuje żadnych korzyści finansowych w związku z ich przetwarzaniem, nie wykorzystuje ich również w żadnym innym celu poza działalnością związaną z wykonywaniem usług przewidzianych w Klubie 50plus50.
 12. Polityka Prywatności Klubu 50plus50 dostępna jest pod adresem: https://www.50plus50.com/privacy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 50plus50 w celach związanych z korzystaniem z serwisu Klubu 50plus50. *

Masz już konto? Zaloguj się